O nas

SERWACH- Firma RODZINNA

Serwach SJ to rodzinna firma, wyłącznie z polskim kapitałem, działająca nieprzerwanie od 1996 roku. Naszą specjalnością są opakowania z tektur falistych. Produkujemy też opakowania i produkty z materiałów litych oraz opakowania z drukiem offsetowym w technice kaszerowania.

Od początku istnienia naszej firmy stawiamy na rozwój i nowoczesność. Rozpoczynając działalność dysponowaliśmy prostymi maszynami, dzierżawioną powierzchnią i zespołem składającym się zaledwie z kliku pracowników. Dziś Serwach SJ to ponad 130-osobowa załoga, własna powierzchnia produkcyjno-magazynowa (ok. 16 000 m2 ), automatyczna mieszalnia farb, dział logistyki z wewnętrzną komórką transportową składającą się z sześciu jednostek transportu, wzorcowania, dział koordynacji projektami i wreszcie - nowoczesny park maszynowy oraz rozwinięta technologia umożliwiające zaoferowanie naszym klientom bogatej oferty produktów i usług – od doradztwa poprzez projekt, produkcję, sprzedaż aż po dostawę. Dziś naszymi odbiorcami są klienci z Polski, Niemiec i Skandynawii.

Stosowanie nowoczesnych technologii daje nam możliwość spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów, ale też pozwala na minimalizowanie ryzyka negatywnego wpływu na otoczenie.

Dbałość o środowisko naturalne jest jednym z naszych priorytetów i wpisuje się w prowadzoną przez Serwach SJ politykę zrównoważonego rozwoju. Celem naszego działania jest nie tylko i wyłącznie zysk, ale również wymiar społeczny prowadzonego biznesu. Mamy świadomość, że działamy w otoczeniu i przyrodniczym i ludzkim, i każde, nawet niewielkich rozmiarów działanie, może coś w nim zmienić zarówno na dobre, jak i złe. Realizując cele biznesowe szukamy rozwiązań korzystnych dla nas i otoczenia. Budujemy trwałe więzi oraz efektywną współpracę z klientami, partnerami i pracownikami. Podejmujemy działania, które przyczyniają się do rozwoju bliskich nam społeczności lokalnych. Wspieramy liczne inicjatywy kulturalne, sportowe oraz charytatywne.

Od 2007 roku pracujemy w oparciu o normy systemu zarządzania jakością ISO 9001. Przyjęta przez Serwach SJ filozofia zarządzania przez jakość sprowadza się do kształtowania pozytywnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi, do odpowiednich proporcji między konkurencyjnością i jakością produktów i usług, ochroną środowiska, bezpieczeństwem, higieną pracy, a także kierownictwem i pracownikami oraz firmą i społeczeństwem. Jakość świadczonych przez nas usług oraz zgodność przyjętego systemu z międzynarodowymi standardami jest stale monitorowana i potwierdzana przez niezależną i uznaną w świecie jednostkę certyfikującą Bureau Veritas.

Historia

Kamienie milowe naszej działalności:

2013/2014

  • Rewitalizacja terenu dawnej fabryki mebli w Goleniowie, a dzięki kolejnej dotacji zakup nowej sklejarki, innych maszyn i urządzeń, linii drukująco-wycinająco-klejącej Curioni 2000NT, a także nowych kaszerownic BOBST (wycinarka 1575EEG)

2014

  • Przenosiny do nowej siedziby, dalszy proces rewitalizacji zakupionego terenu, a także planowanie kolejnych zakupów maszyn w tym montaż 07/08 nowej maszyny Bobst Visioncut (wycinarka płaska) i kolejnej nowej sklejarki marki Versor

ZAPOZNAJ SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ